^Нагору

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Більше року вартість повірки лічильників води була закладна у тарифі. Сьогодні ми знову оплачуємо цю послугу окремо.

Стаття на сайті газети "Вісті. Інформація. Реклама"

Без повірки — ну, ніяк!

Лічильники води сьогодні є майже у кожній квартирі та приватному будинку. Споживачі вже давно переконалися, що сплачувати за показниками лічильника вигідніше, ніж за нормами споживання. І чим більше зростають тарифи, тим очевиднішою є перевага лічильника.

Проте є одна морока: періодично ці прилади необхідно повіряти. Найчастіше повірку лічильника потрібно проходити кожні три роки. Але трапляються прилади, у паспорті яких вказаний термін два роки до повірки, або навпаки: чотири роки, і більше.

Та процедури повірки уникнути неможливо. Бо в один прекрасний день отримаєте квитанцію з інформацією, що показники вашого лічильника більше не можуть братися до уваги, і відтепер маєте сплачувати за нормами споживання. Адже за законом, водоканал не має права брати оплату за показниками приладів, які не були вчасно повірені.

Детальніше...

В звязку з очищенням та сильним хлоруванням водопровідних мереж  та резервуарів 21-22 вересня  2017 року буде відсутня вода по всьому місту. Прохання всім водокористувачам заготовити запас води для приготування їжі. 22 вересня хлоровану воду можна використовувати для господарських потреб.

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», КП ВКГ«Бориспільводоканал» інформує про намір здійснити зміну тарифів на 2017 рік на послуги в наступних розмірах (з урахуванням податку на додану вартість): централізоване водопостачання – 13,56 грн/м. куб;

централізоване водовідведення –  10,64 грн/ м. куб.

Розрахунок тарифів здійснено відповідно до Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення (постанова КМУ869 від 01.06.2011 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги»).

Детальніше...

КП ВКГ «Бориспільводоканал» інформує, що відповідно до Наказу Мінрегіонрозвитку, будівництва та ЖКГ України від 30.07.2012 №390 «Порядок доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» нами до НКРЕКП подано розрахунок тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем). В поданих розрахунках закладено планові тарифи на 2017 рік на централізоване водопостачання та водовідведення («ТС» №99-102 від 08.07.2016), відкориговані банківські витрати на прийом платежів, обсяги наданих послуг та передбачені витрати на періодичну повірку, демонтаж, монтаж лічильників та ведення особових  рахунків мешканців багатоквартирних будинків. В результаті проведених розрахунків

- діючий тариф на послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) з 10,08 грн./м3 з ПДВ зміниться на плановий 13,49 грн./м3 з ПДВ.

- діючий тариф послуги з водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) 7,45 грн./ м3 з ПДВ зміниться на плановий 10,41 грн./м3 з ПДВ.

Зауваження і пропозиції приймаються протягом 20 календарних днів з дня публікації цього повідомлення за адресою: м.Бориспіль, вул.Бежівка, 10 або за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Адміністрація КП ВКГ «Бориспільводоканал»

 

 

 

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад»,КПВКГ«Бориспільводоканал»інформує про намір здійснити зміну тарифів на 2017 рік на послуги в наступних розмірах (з урахуванням податку на додану вартість):

Детальніше...

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», КП ВКГ«Бориспільводоканал» інформує про намір здійснити зміну тарифів на 2017 рік на послуги з постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) в наступних розмірах (з урахуванням ПДВ):

Детальніше...

В звязку з очищенням та сильним хлоруванням водопровідних мереж тарезервуарів 22-23 вересня2016року буде відсутня вода по всьому місту. Прохання всім водокористувачам заготовити запас води для приготування їжі. 23 вересня в вечірні години хлоровану воду можна використовувати для господарських потреб.

В звязку з очищенням та сильним хлоруванням водопровідних мереж та резервуарів 18 - 19 травня 2017 року буде відсутня вода по всьому місту.

19 травня хлоровану воду можна використовувати для господарських потреб.

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», КПВКГ«Бориспільводоканал» інформує про намір здійснити зміну тарифів на 2017 рік на послуги в наступних розмірах (з урахуванням податку на додану вартість):

Детальніше...